Žena s nejdelšími vlasy na světě - 5,62 metru

9. března 2014 v 11:00 | Maty.tekk |  Rekordy - ženy
Největším bohatství Číňanky Xie Qiuping jsou bezesporu její vlasy. Ženština jich má tolik, že by vystačily hned na několik desítek složitých drdolů. Jak to? Xie si totiž už léta pěstuje svou dlouhou hřívu. Za úsilí byla odměněna v roce 2004, kdy byla do Guinessovy knihy rekordů zapsána jako žena s nejdelšími vlasy na světě. A kolik že to její háro měří? Představte si - 5,62 metrů (měřeno až do posledního nejdelšího vlásku).Nechat si narůst takové "dlouhé nitě" není žádná sranda. Xie s tím tedy musela začít už v dětství. Podle jejích slov byla naposledy u kadeřníka v roce 1973. Od té doby nic... A prý nelituje - extra dlouhé vlasy jí totiž vyhovují. "Vlastně s nimi není až tak velká starost. Už mám na všechno grif," směje se Xie. Pár nevýhod však háro přece jenom má: "Na všechno potřebuji třikrát více času než ten, kdo má krátký sestřih. Přiznám se, že občas mi dochází trpělivost a bojuji sama se sebou," přiznává Xie. Další "oříškem" je pro Číňanku správné držení těla. Velké háro si totiž často vydobývá pozornost a záda se začnou hrbit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kulpecy Kulpecy | E-mail | Web | 16. srpna 2018 v 3:37 | Reagovat

Pokrasnenie armpit brings discomfort, hurts when clicking. to Postpone visit doctor should not. Seal under the muscle cavity may become dangerous illness. But most often it is consequence regular use antiperspirants, violation rules personal hygiene, strong sweating. Redness causes narrow clothing, polluted razor, the infection.
<a href=http://armpit.info/painful-lump-under-armpit>painful lump under armpit</a>  
Discomfort under the arm, redness, lump getting warm? This is the boil that will operated on, then drink antibiotics. first stage treat lotions, antibacterial drugs. If the process switched to second stage, need surgery.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama