Nejmladší matka - 5 let a 7 měsíců

11. července 2016 v 18:45 | Maty.tekk |  Rekordy - ženy
V září roku 1933 se v horské vesničce Ticrapo v Peru narodila holčička Lina Medina. Ikdyž o tom nevěděla, byla zvláštní v tom, že její pohlavní orgány byly již v ranném věku plně vyvinuté. Již v jejich osmi měsících začala Lina menstruovat.
Když ji bylo teprve 5 let, dovedli ji její rodiče k lékaři s podezřením na nádor, protože se ji příliš zvětšuje bříško. Po několika testech však bylo zjištěno, že je malá Lina gravidní a za nedlouho porodí dítě. Lékaři se rozhodli pro císařský řez z důvodu drobné postavy dívenky a 14. května 1939 přivedli v peruánské Limě na svět zdravého chlapečka vážícího 2,7 kilogramu. Lina se tak stala nejmladší matkou světa v jejich 5 letech a 7 měsících.
Veřejnost a věřím, že i vás však určitě zajíma, kdo byl otcem dítěte? Podezření padlo okamžitě na otce Liny, který byl také zadržen a vyslíchán, ovšem pro nedostatek důkazů byl opět propuštěn a protože sama Lina vždy odmítala o svém otěhotnění hovořit, dodnes nikdo neví, kdo je skutečným otcem dítěte.
Linin syn Gerardo vyrůstal spolu s Linou jako její bratr a skutečnou pravdu se dozvěděl až ve svých deseti letech. Lina se pozdeěji vdala a porodila druhé dítě. Její první syn Gerardo zemřel v roce 1979 na leukémii. Lina Medina dnes žije v limské chudinské čtvrti Malé Chicago a stále odmítá jakékoliv rozhovory s médii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaké roční období právě je ?

Jaro
Léto
Podzim
Zima

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama